ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΦΘΗΝΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ONLINE ΜΕΙΚ ΑΠ Πέρσι, παρακολουθηση κινητου παρά το γεγονός πως ήταν από τους λίγους που το πάλεψαν, προσπαθούσε να προσφέρει στο ανασταλτικό κομμάτι και......

Παρθενικό κιτρινόμαυρο γκολ για Κορδέρο ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΦΘΗΝΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ONLINE ΜΕΙΚ ΑΠ Χρειάστηκε να περάσουν 2360 λεπτά για να μπορέσει να σημειώσει το πρώτο του τέρμα

Πέρσι, παρακολουθηση κινητου παρά το γεγονός πως ήταν από τους λίγους που το πάλεψαν, προσπαθούσε να προσφέρει στο ανασταλτικό κομμάτι και κυρίως δούλευε για τους συμπαίκτες του. Στην αναμέτρηση με τον Ολυμπιακό στο «Καραϊσκάκη» είχε την πιο κραυγαλέα του ευκαιρία την περασμένη σεζόν, αλλά δεν μπόρεσε να σκοράρει.

Τελικά έπρεπε να έρθει η αναμέτρηση με την Τριγλία, παρακολουθηση κινητου η 5η της ΑΕΚ στην Γ’ κατηγορία για να μπορέσει να βρει δίχτυα. Μπορεί το σκοράρισμα να μην είναι το φόρτε του, αλλά το γκολ του Μιγκέλ Κορδέρο, έγινε δεκτό με ενθουσιασμό από τους φίλους της «Ένωσης», παρακολουθηση κινητου αλλά και από τον ίδιο. Συνολικά χρειάστηκε να περάσουν 2360 αγωνιστικά λεπτά για να σκοράρει.

Πηγή: sport-fm.gr

ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΦΘΗΝΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ONLINE ΜΕΙΚ ΑΕλλάδαΕλλάδας</a>: Ο Παναθηναϊκός κόντρα στον Εργοτέλη, ο ΟλυμπιακΕλλάδαΕλλάδας</a> ο Παναθηναϊκός θα βρει τον Εργοτέλη, ενώ ο Ολυμπιακός το