ΒΟΛΟΣ Ειδήσεις, πιστόλι χασίς ΑΝΑΣΣΑ επικαιρότητα και τα Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Θησέας Αγριάς Μαγνησίας τελευταία νέα της Ελλάδας και του Κόσμου απο το Nooz.gr. Κέντρο κορωνοϊός Δια Βίου Μάθησης Οικονομία, κορωνοϊός Επιχειρήσεις και Χρηματιστήριο."

Σοκ για Τσέλσι, χατ τρικ ο Μέσι

ΒΟΛΟΣ

Η Βασιλεία έκανε το "μπαμ" της βραδιάς, φεύγοντας από το Λονδίνο με τους τρεις βαμούς και τη νίκη (1-2) κόντρα στην Τσέλσι του Μουρίνιο.

Ο Μέσι χατ-τρικ ξεκίνησε τις εμφανίσεις του στο Champions League με χατ - τρικ στο 4-0 της Μπαρτσελόνα επί του Αγιαξ στο "Καμπ Νόου".

Η Νάπολι πήρε τη νίκη κόντρα στην περσινή φιναλίστ, Μπορούσια Ντόρτμουντ, με 2-1 στο "Σαν Πάολο" με το γκολ του Γκονζάλο Ιγκουαϊν και το πανέμορφο τέρμα του Ινσίνιε.

Η Μίλαν τα κατάφερε στο τέλος κόντρα στη Σέλτικ του Γιώργου Σαμαρά με 2-0 χάρη στα γκολ των Ιζακίρι (αυτογκόλ) και Μουντάρι.

Από την άλλη η Αρσεναλ πήρε το τρίποντο στη Μασσαλία με τα γκολ των Γουόλκοτ και Ράμσεϊ, ενώ οι γηπεδούχοι μείωσαν με το γκολ του Αγιού στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων.

Η Ατλέτικο Μαδρίτης νίκησε την Ζενίτ 3-1, ενώ η Σάλκε στο δεύτερο ημίχρονο πέτυχε τρία γκολ με τους Ουτσίντα, Μπόατενγκ και Ντράξλερ και έφτασε στη νίκη επί της Στεάουα.

Διαβάστε περισσότερα στο Woop.gr κάνοντας κλικ ΕΔΩ!

ΒΟΛΟΣ κόμμακόμματα</a>»

Άσκησε δριμεία επίθεση σε Σαμαρά και Βενιζέλο, ενώ ξεκαθάρισε ότικόμμακόμματα</a>

Απέκλεισεκόμμακόμματα</a> ο Πάνος Καμμένος στη συνέντευξη τύπου που παραχώρησε σήμερα στη ΔΕΘ. «Δεν υπάρχει καμιά πιθκόμμακόμματα</a>», δήλωσε ο Πρόεδρος των Ανεξάρτητων Ελλήνων Πάνος Καμμένος, ενώ σε ερώτηση τι θα πράξει αν έχει να επιλέξει ανάμεσα στον κ. Σαμαρά και στον κ. Τσίπρα δεν απάντησε, λέγοντας «είναι σαν να μου λέτε να παντρευτώ με το στανιό την άλλη εβδομάδα έναν από τους δυο».

Ως προς τα σενάρια εκλογών, σημείωσε ότι είναι πολύ πιθανό σε ενδεχόμενες εκλογές να δημιουργηθεί κυβέρνηση μεγάλου συνασπισμού, απορρ